DR.MULLER Paracetamol kofein 500mg/65mg 20 tablet
Zdravotní péče

DR.MULLER Paracetamol kofein 500mg/65mg 20 tablet

Výrobce: DR. MÜLLER
Označení: 8595610404901
Zařazení: Zdraví a krása > Zdravotní péče

Tento produkt nabízí 1 obchod, již od od 47.00 Kč

Jít do nejlevnějšího obchodu
Obchod Cena Dostupnost
Lékárna.cz47.00 KčsklademJít do obchodu

Informace DR.MULLER Paracetamol kofein 500mg/65mg 20 tablet

Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.

Kompletní přehled kategorií

Projděte si kategorie, které vás zajímají.